ŽIŽKOVSKÉ PAVLAČE

Unikátní projekt Žižkovské pavlače představuje nové byty v rezidenčním komplexu na pražském Žižkově. Projekt, který sousedí s Parkem Vítkov, je výjimečný neobvyklou kombinací historické a novodobé architektury, která citlivě zapadá do stávající zástavby klasických pražských činžovních domů z konce 19. století.

Místo pro život

Pražský Žižkov v sobě spojuje svébytnou tradici i komfort velkoměsta, ale také klid v podobě nádherných pražských parků. Byty v rezidenčním projektu Žižkovské pavlače jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí bydlet blízko centra města v nejzelenější pražské čtvrti. Žižkov - to je bydlení s příběhem, navazující na historii místa, které se neustále vyvíjí. Každý, kdo se s touto lokalitou potkal, si ji prostě zamiluje.

Přejít na lokalitu

Moderní technologie

Žižkovské pavlače budou ekologicky a energeticky šetrnou stavbou, především díky využití dnešních moderních technologií ve stavebnictví. To se týká všech bytů i nebytových prostorů v přízemí domů.

Více o projektu

Výhodné financování

Za vaše sny o vlastním bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku a to pouze 15 %. Zbytek se hradí až po kolaudaci.

Financování

Aktuality ze Žižkova

Průběh výstavby

Objekty A, B, C a D: Dokončena realizace omítek a SDK příček, dále jsou vylity kompletně hrubé podlahy, jsou dokončeny plechové krytiny střech. Dále se dokončuje realizace vstupních zárubní do BJ, realizace vnějších fasád, izolace plochých střech ve vnitrobloku. Postupně probíhá osazování zámečnických prvků na balkonech a vnitřních schodištích, dále probíhají obklady dlažby v koupelnách, kompletace silnoproudých rozvodů v bytech, postupná výmalba a osazování koncových otopných těles. Objekt E: Dokončeny práce na vyzdívkách a hrubých omítkách, dále dokončena střešní krytina, probíhá postupná realizace vnitřních instalačních prvků ve stoupačkách.

Všechny aktuality

Kontakt

Zákaznická linka Manažer prodeje

Kateřina Janečková

Tel.: +420 776 714 404 E-mail: zizkovskepavlace@ms-invest.cz
Developer a prodejce

MS-INVEST a.s.

Sokolovská 100a, 186 00, Praha 8 E-mail: praha@ms-invest.cz

Napište nám


Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti MS-INVEST a.s.
Mapa

Architekt projektu

Dimenze 11

Financující partner

Česká spořitelna

Finanční partner

RSBC

Naše další projekty