ŽIŽKOVSKÉ PAVLAČE

Unikátní projekt Žižkovské pavlače představuje nové byty v rezidenčním komplexu na pražském Žižkově. Projekt, který sousedí s Parkem Vítkov, je výjimečný neobvyklou kombinací historické a novodobé architektury, která citlivě zapadá do stávající zástavby klasických pražských činžovních domů z konce 19. století.

Místo pro život

Pražský Žižkov v sobě spojuje svébytnou tradici i komfort velkoměsta, ale také klid v podobě nádherných pražských parků. Byty v rezidenčním projektu Žižkovské pavlače jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí bydlet blízko centra města v nejzelenější pražské čtvrti. Žižkov - to je bydlení s příběhem, navazující na historii místa, které se neustále vyvíjí. Každý, kdo se s touto lokalitou potkal, si ji prostě zamiluje.

Přejít na lokalitu

Moderní technologie

Žižkovské pavlače budou ekologicky a energeticky šetrnou stavbou, především díky využití dnešních moderních technologií ve stavebnictví. To se týká všech bytů i nebytových prostorů v přízemí domů.

Více o projektu

Výhodné financování

Za vaše sny o vlastním bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku a to pouze 15 %. Zbytek se hradí až po kolaudaci.

Financování

Aktuality ze Žižkova

Aktuálně ze stavby

Objekty A, B, C a D: Dokončena realizace vnější fasády mimo 1. NP ul. Koněvova a historická fasáda na objektu C, dokončeny dlažby na balkonech, dále jsou dokončeny obklady a dlažby vč. maleb v bytech. Dokončuje se osazování zámečnických prvků na balkonech, pavlačích a vnitřních schodištích, Probíhá osazování zámečnických konstrukcí na průchodu k cyklostezce, dále probíhá postupná realizace podlahových stěrek na společných prostorech chodeb, dále probíhají postupné kompletace silnoproudých a Slaboproudých rozvodů v bytech a osazování koncových otopných těles. Realizuje se postupná montáž finálních podlah, dveří a jsou zahájeny kompletace zařizovacích předmětů v bytech. Objekt E: Dokončeny hrubé omítky a podlahy v bytech, dále dokončena realizace vnitřních instalací TZB v šachtách. Dokončují se vyzdívky instalačních šachet bytech a historické fasády. V bytech probíhají vnitřní stěrky stěn, rozvody ZTI v koupelnách a WC, dále probíhají práce na sanaci suterénu. Zahájeny práce na repasech historických prvků společných prostor.

Všechny aktuality

Kontakt

Zákaznická linka Manažer prodeje

Kateřina Janečková

Tel.: +420 776 714 404 E-mail: zizkovskepavlace@ms-invest.cz
Developer a prodejce

MS-INVEST a.s.

Sokolovská 100a, 186 00, Praha 8 E-mail: praha@ms-invest.cz

Napište nám


Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti MS-INVEST a.s.
Mapa

Architekt projektu

Dimenze 11

Financující partner

Česká spořitelna

Finanční partner

RSBC

Naše další projekty