ŽIŽKOVSKÉ PAVLAČE

Unikátní projekt Žižkovské pavlače představuje nové byty v rezidenčním komplexu na pražském Žižkově. Projekt, který sousedí s Parkem Vítkov, je výjimečný neobvyklou kombinací historické a novodobé architektury, která citlivě zapadá do stávající zástavby klasických pražských činžovních domů z konce 19. století.

Místo pro život

Pražský Žižkov v sobě spojuje svébytnou tradici i komfort velkoměsta, ale také klid v podobě nádherných pražských parků. Byty v rezidenčním projektu Žižkovské pavlače jsou skvělou volbou pro všechny, kteří chtějí bydlet blízko centra města v nejzelenější pražské čtvrti. Žižkov - to je bydlení s příběhem, navazující na historii místa, které se neustále vyvíjí. Každý, kdo se s touto lokalitou potkal, si ji prostě zamiluje.

Přejít na lokalitu

Moderní technologie

Žižkovské pavlače budou ekologicky a energeticky šetrnou stavbou, především díky využití dnešních moderních technologií ve stavebnictví. To se týká všech bytů i nebytových prostorů v přízemí domů.

Více o projektu

Výhodné financování

Za vaše sny o vlastním bydlení nevybíráme peníze průběžně. Jediná záloha je na počátku a to pouze 15 %. Zbytek se hradí až po kolaudaci.

Financování

Aktuality ze Žižkova

Průběh výstavby

Dokončení hrubé stavby září/říjen tohoto roku! Ze strany Koněvovy ulice: budova A a B dokončujeme 7. NP, v budově D 6. NP, započaly práce na historických budovách C a E. Ze strany cyklostezky zastropována 2. část budovy A ve finálním 4. NP, taktéž finálně zastropována budova D v 6. NP a budovy A,B v 7. NP.

Všechny aktuality

Kontakt

Zákaznická linka Manažer prodeje

Kateřina Janečková

Tel.: +420 776 714 404 E-mail: zizkovskepavlace@ms-invest.cz
Developer a prodejce

Moravská stavební - INVEST, a.s.

Sokolovská 100a, 186 00, Praha 8 E-mail: praha@ms-invest.cz

Napište nám


Před odesláním zprávy jsem se seznámil/a s pravidly zpracování osobních údajů klientů společnosti Moravská stavební – INVEST, a.s.
Mapa

Architekt projektu

Dimenze 11

Financující partner

Česká spořitelna

Finanční partner

RSBC

Naše další projekty